Hit Enter to search or Esc key to close

WYCIECZKI DLA GRUP I OSÓB INDYWIDUALNYCH

Dla wygody naszych klientów stworzyliśmy Dział Grupy. Pozostanie ona przed każdym zapytaniem i odpowie na każdą potrzebę, każda myśl ubierze się w słowa, aby ją zrealizować. Może to być wizyta kulturalna, historyczna wycieczka z przewodnikiem lub program religijny pod przewodnictwem księdza. Również dostosowane trasy dla klientów o specjalnych potrzebach: wycieczki po winach, programy kulinarne lub sportowe

Nie ma różnicy, czego szukasz – możemy dostarczyć wszystkie komponenty różnego rodzaju umów ze wsparciem logistycznym. Dołożymy wszelkich starań, aby zaspokoić indywidualne potrzeby, a nawet przekroczyć oczekiwania.

Posiadamy bogate doświadczenie w organizowaniu wycieczek grupowych o różnym charakterze.

WYJAZDY GRUPOWE O CHARAKTERZE KULTUROWYM

Wizyty w miejscach i obszarach o szczególnym znaczeniu kulturowym i historycznym. Tutaj odwiedzamy najważniejsze muzea, galerie, ogrody, miejsca kultu, obiekty archeologiczne. Udamy się także do wspaniałych restauracji i winiarni. W końcu musisz karmić zarówno duszę, jak i ciało :-).

WYJAZDY GRUPOWE O CHARAKTERZE SPORTOWYM

Podróżuj „na rozdrożu”, aby poczuć atmosferę, tradycję i naturalne piękno archipelagu maltańskiego. Całoroczna aktywność na kołach 4×4, rejsy, wycieczki łodzią, wędkarstwo, jazda na rowerze, turystyka, sporty wodne i wiele więcej do wyboru.

Doświadczenie w samym sercu śródziemnomorskiego rejsu przygodowego jest jasne i wręcz oczywiste. Błękitne morze podczas żeglugi wzdłuż wybrzeża Malty daje możliwość zapoznania się ze wszystkimi wspaniałymi krajobrazami, plażami i Błękitną Laguną. Dostępne są różne rodzaje rozrywki, wykwintne lunche i kolacje na pokładzie łodzi serwowane w towarzystwie wybornych lokalnych win. Talia kart także daje także różne możliwości pięknego spędzania czasu!

WYJAZDY GRUPOWE O CHARAKTERZE RELIGIJNYM

Wejdźmy do dzieła trzeciego tysiąclecia i orędzia o zbawieniu Jezusa Chrystusa przez pielgrzymkę do jednego z wielu miejsc działalności jego apostołów. Archipelag maltański słynie z cudownych czynów św. Pawła z Tarsu. Odwiedzimy miejsce, w którym Biblia mówi, że Apostoł głosił Słowo Boże. Zobaczymy świątynie Boskiego kultu. W kościołach na naszej trasie pielgrzymkowej odprawiona zostanie Msza św. Z naszym udziałem. Dotrzemy na wyspę Świętego Pawła i odwiedzimy sanktuarium Ta 'Pinu słynące z cudu uzdrowienia, a my zatrzymamy się w kościele w Mosta, gdzie bomba została zrzucona i nie wybuchła, itd …

WYJAZDY GRUPOWE O CHARAKTERZE KULINARNO-ENOLOGICZNYM

Zakochajmy się, wielki poszukiwacz przygód w smakach potraw i win Malty. Zamawiając ten rodzaj podróży, odkryjesz, co jest najsmaczniejsze, najbardziej autentyczne w małym / dużym kraju. Pokażemy tradycję Gozo, wyspy, która jest uważana za kolebkę kultury maltańskiej. Gotowanie książek obdarowanych podczas eksplorowania smaków pozwoli poeksperymentować w kuchni po powrocie do domu. Może możesz ugotować polskiego królika po maltańsku?

INCENTIVE

Organizujemy zachęty nawet dla najbardziej wymagających klientów. Nasze DMC zapewni Ci tylko najlepszą jakość transportu, restauracji, hoteli i działań na Malcie! Twoja wizyta jest zawsze dostosowana do Twojego budżetu, dlatego niezależnie od tego, ile pieniędzy angażujemy, zawsze otrzymasz od nas 100% zaangażowania. Program motywacyjny ma potencjał, by podskoczyć na wyższy poziom biznesu. Począwszy od zwiększonej sprzedaży do poprawy reputacji i lepszej wydajności pracowników. Wszystkie organizowane przez nas wycieczki i zajęcia stwarzają doskonały czas na nawiązanie więzi i poprawę relacji zawodowych oraz motywacji pracowników!

Według Incentive Research Foundation: „Programy incentive travel to motywujące narzędzie do zwiększania produktywności lub osiągania celów biznesowych, w których uczestnicy zarabiają nagrodę w oparciu o określony poziom osiągnięć określonych przez kierownictwo. Zarabianie jest nagradzane wycieczką, a program jest zaprojektowane, aby docenić osoby zarabiające za swoje osiągnięcia. „

Pozwól nam dziś dostarczyć wszystkie korzyści dla Twojego biznesu i dopasuj wszystko specjalnie do Twojego zespołu!

KONFERENCJE I SEMINARIA

Udana i pełna atrakcji konferencja przeniesie Cię na Maltę. Oferujemy kompleksowe rozwiązania przez cały rok, w tym zakwaterowanie, wycieczki, transport, wyżywienie, działalność i zaplecze konferencyjne. Naszym celem jest skupienie się na jakości i dostarczaniu najlepszej pomocy delegatom, klientom i wszystkim stronom zaangażowanym w organizację konferencji.

Organizacja konferencji lub seminarium składa się z kilku etapów. Na naszym pierwszym spotkaniu (lub podczas rozmowy telefonicznej) zapytamy Cię o twoje wymagania, omówimy je i udokumentujemy. Gdy wszystko będzie jasne, przygotujemy wycenę, która spełni Twoje potrzeby. Na tym etapie zajmiemy się wszystkimi Twoimi pytaniami i udzielimy porad na wypadek, gdyby jakiekolwiek zmiany były konieczne. Gdy wszystko zostanie uzgodnione między nami, a Ty zaakceptujesz ofertę, wyślemy ci potwierdzenie.

Pomiędzy dniem a dniem konferencji pomożemy ci ustalić program, zdecydujemy o strategii, przedstawimy plan działania na potrzeby planowania i wystawienia wydarzenia i będziemy współpracować z prelegentami i dostawcami. Na 3 tygodnie przed konferencją lub seminarium przejdziemy do ostatecznych numerów, harmonogramu programu i wszelkich konkretnych wymagań lub wątpliwości. W dniu imprezy będziemy nadzorować wszystko i pozdrawiamy Ciebie i Twoich gości. W przypadku jakichkolwiek pytań podczas organizacji konferencji / seminarium możesz dotrzeć do nas o każdej porze dnia, udostępnimy nasz numer telefonu.

ZAKWATEROWANIE

Nasza firma oferuje pełen zakres usług, które mają na celu skomponowanie pobytu na Malcie i uczynienie go bardziej przyjemnym.
Zakwaterowanie jest jednym z głównych filarów oferowanych przez nas usług. Prosty apartament z wyżywieniem we własnym zakresie lub ekskluzywny hotel w stylu butikowym lub rodzinne zakwaterowanie „club” w hotelu z animacją i all-inclusive lub położone w centrum aglomeracji miejskiej na krótki wypad. Gwarantujemy, że Twoje oczekiwania zostaną spełnione.

Zapewniamy naszym partnerom dostęp do naszej bazy hotelowej obejmującej ponad 100 hoteli zlokalizowanych na wszystkich wyspach, aktualną bazę dostępności pokoi i obiektów.

 • Hotele ekonomiczne 3 * i 4 * dla grup pielgrzymkowych, młodzieży i studentów
 • Hotele 3 * i 4 * średnia i wysoka klasa dla rodzin z dziećmi
 • Hotele 4 * i 5 * średnia i wysoka klasa dla wymagających klientów biznesowych
 • Hotele 4 * i 5 * butikowych hoteli wysokiej klasy dla bardzo wymagających klientów
 • Ponad 40 willi i apartamentów na wyspie Gozo o różnych standardach dla rodzin i małych grup
 • Dla Tour Operatorów zapewniamy ceny TO

Jako lokalna firma współpracujemy bezpośrednio ze wszystkimi hotelami. Oferując w nich miejsca noclegowe, doskonale znamy realne warunki – ich zalety, wady i wszystko inne, czego nie przeczytasz na oficjalnych stronach internetowych.

Jeśli szanujesz komfort swoich gości i bezpieczeństwo w biznesie, nie chcesz narażać siebie i klientów na nieprzewidziane okoliczności, z pewnością docenisz naszą wiedzę, doświadczenie, znajomość lokalnych warunków i warunków finansowych naszej oferty.

TRANSFERY, CZARTER AUTOKARÓW, WYCIECZKI

 • Usługi transferowe
 • Usługi dla rezydentów, lider, przewodnik, konsjerż
 • Czarter autokarów, minibusy i limuzyny, auta premium
 • Czartery motorówek i łodzi żaglowych
 • Loty czarterowe
 • Rejsy rejsowe i rejsy promem