Hit Enter to search or Esc key to close

TWOJA MALTA - WYJAZDY SZYTE NA MIARĘ

Malta to kraj kontrastów, oczywistej i ukrytej urody i skarbów. Przez wielu Malta jest uwielbiana i kochana, ale także niedoceniona. Ta niewielka wyspa oprócz powszechnie znanych zabytków architektury i sztuki ma znacznie więcej do zaoferowania.

Malta, to miejsce niemal mistyczne. Zamieszkana od ponad 7 tysięcy lat jest pełna zagadek i tajemnic. Znajdziesz na niej miejsca i ślady nieznanych cywilizacji, biblijnych Nephilim, pozostałości po kulturze rzymskiej, fenickiej i wspaniałe bogactwo architektury średniowiecznej po rezydujących tu Rycerzach Maltańskich- Joannitach.

Malta to wspaniała śródziemnomorska kuchnia, tradycyjne potrawy z warzyw do dzisiaj uprawianych oryginalnymi metodami, serów owczych i kozich, czy potraw mięsnych z lokalnych hodowli królików, przepiórek, owiec, to miejsce gdzie konina jest wciąż spożywana. To mieszanka kultur, tygiel w którym spotkały się niemal wszystkie kultury średniowiecznej i współczesnej Europy, z kulturą północnej Afryki i Bliskiego Wschodu. Daj się poprowadzić naszymi szlakami, poznaj naszą Maltę, a zrozumiesz, dlaczego ten najbardziej katolicki kraj Europy jest zarazem jednym z najbardziej kosmopolitycznych zakątków Świata.Mieszkamy na tej wyspie, poznajemy jej smaki i zapachy od wielu lat. Wciąż jesteśmy nią zafascynowani. Z chęcią pokażemy Tobie ten mały, jakże zaskakujący kawałek skały pośrodku Morza Śródziemnego.

MALTA W TWOIM STYLU, BEZ POŚPIECHU, BEZ NAPINKI

Jesteś osobą zapracowaną, szukasz relaksu, nie masz czasu na poszukiwania właściwego hotelu. Chcesz mieć pewność, że czas spędzony na Malcie będzie udany.

Jeżeli jesteś osobą lubiącą komfort i serwis na odpowiednim poziomie, zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem. Zadzwoń lub napisz email, przedstaw nam swoje oczekiwania i budżet, a na pewno otrzymasz usługę na najlepszym poziomie.
 
Wybierzemy dla Ciebie odpowiedni hotel, przygotujemy program pobytu, dokonamy wszystkich rezerwacji od samolotu po stolik w restauracji i zapewnimy profesjonalną i dyskretną opiekę przez cały okres pobytu na wyspie.
 
To oferta dla osób, które chcą dostać najlepszy z dostępnych hotel, dobry serwis na miejscu, prywatne wycieczki i nie myśleć o kosztach. To oferta dla ludzi szukających spokoju z dala od tłumu, masowych wycieczek i komunikacji miejskiej.
 
Zapraszamy do kontaktu na email rezerwacje@mojamalta.com