Hit Enter to search or Esc key to close

Poznaj Maltę z najlepszej strony z MOJA MALTA.COM 😉

Znamy wyspę bardzo dobrze, ponieważ mieszkamy tu od wielu lat i jesteśmy pewni, że nasi goście otrzymają najlepszą wiedzę, obsługę i wsparcie od naszych doświadczonych pracowników. MojaMalta ma trzy silne filary, takie jak jakość, bezpieczeństwo i komfort. Zapewniamy całodobową infolinię 365 dni w roku. Goście mogą rozmawiać z jednym z naszych przedstawicieli zawsze gdy będzie taka potrzeba!,

Kim jesteśmy, co robimy?

10+ lat na Malcie

Znamy wyspę bardzo dobrze ponieważ mieszkamy tu od wielu lat i jesteśmy pewni, że nasi goście otrzymają najlepszą wiedzę, obsługę klienta, wsparcie i poczucie bezpieczeństwo od naszych doświadczonych pracowników. 

Ceny dopasowane do klienta

Nasze oferty nie są typowymi pakietami z półki, nie ma ustalonego szablonu – są dostosowywane w najdrobniejszych szczegółach do gustu, zainteresowań i budżetu naszych gości. 

Profesjonalni przewodnicy

Jesteśmy pasjonatami Malty, jej kultury, architektury, sztuki i kuchni. Chcielibyśmy, aby nasi goście doświadczyli tej radości podczas swoich krótkich wizyt 
na wyspach maltańskich.

24/7 Opieka rezydentów

Nasza firma ma trzy silne filary, takie jak jakość, bezpieczeństwo i komfort. Zapewniamy również całodobową infolinię, 365 dni w roku. Goście będą mogli rozmawiać z jednym z naszych przedstawicieli zawsze gdy będzie taka potrzeba!

Poznaj nasz zespół

Team member image

Agnieszka Jurgielewicz

Przewodnik / Tour Lider / Instruktor Nurkowania

Team member image

Robert Borkowski

Project Manager / Dyrektor / Właściciel

Team member image

Adam Kardasz

Przewodnik / Tour Lider / Fotografik

Team member image

Jarosław Walczak

Przewodnik / Tour Lider / Instruktor Nurkowania

Handlowcy - Konrad, Karol, Monika, Krzysiek 😉

MojaMalta.com – Travel Agency to polski tour operator z siedzibą na Malcie, który rozpoczął działalność w 2011 roku oferując na  rynku polskim wyjazdy na kursy języka angielskiego. Od tego czasu firma szybko się rozwinęła i obecnie jesteśmy wiodącym polskim operatorem turystycznym na Malcie otwartym dla klientów z Polski, Europy i całego świata!

Nasza oferta wakacji i wycieczek jest indywidualnie dopasowywana do potrzeb nawet najbardziej wymagających gości. Specjalizujemy się w obsłudze grup, obozów letnich dla młodzieży, ale także organizacji wyjazdów dla osób indywidualnych. Oferty nie są typowymi pakietami z półki, nie ma ustalonego szablonu – są dostosowywane w najdrobniejszych szczegółach do gustu, zainteresowań i budżetu naszych gości. Wierzymy, że 'podróż jest jedyną rzeczą, którą kupujesz, co czyni Cię bogatszym’ . Dlatego gwarantujemy naszym klientom, że czas spędzony na Malcie i doświadczenie będą wyjątkowe i niezapomniane.

Kochamy Maltę … 

Najbardziej motywującym elementem naszej codziennej pracy jest zadowolenie naszych klientów. Nic nie sprawia, że jesteśmy szczęśliwsi niż osoby, które naprawdę doceniają naszą ciężką pracę i cieszą się swoim czasem spędzonym na Malcie. Jesteśmy pasjonatami Malty i jej kultury, architektury, sztuki i kuchni, również chcielibyśmy, aby nasi goście doświadczyli tej radości podczas swoich krótkich wizyt na wyspach maltańskich.

Nasz zespół jest zaangażowany w przekraczanie oczekiwań klientów dzięki naszemu praktycznemu podejściu. Prosimy jednak o wyrozumiałość, ponieważ czasami potrzebujemy trochę więcej czasu. Chcielibyśmy być pewni, że zawsze spełniamy Twoje wymagania!

„Life is the way you make it”

To motto osoby, która z pasją podróżowania i chęcią wytyczania nowych szlaków inspirowała nas przez lata. Od tego szczególnego nazwiska stworzyliśmy nazwę naszej firmy. Ta osoba to szwedzki podróżnik i odkrywca Azji – Sven Hedin.

Robert Borkowski