Hit Enter to search or Esc key to close

Poznaj Maltę z najlepszej strony z MOJA MALTA.COM 😉

Znamy wyspę bardzo dobrze, ponieważ mieszkamy tu od wielu lat i jesteśmy pewni, że nasi goście otrzymają najlepszą wiedzę, obsługę i wsparcie od naszych doświadczonych pracowników. MojaMalta ma trzy silne filary, takie jak jakość, bezpieczeństwo i komfort. Zapewniamy całodobową infolinię 365 dni w roku. Goście mogą rozmawiać z jednym z naszych przedstawicieli zawsze gdy będzie taka potrzeba!,

Kim jesteśmy, co robimy?

10+ lat na Malcie

Znamy wyspę bardzo dobrze ponieważ mieszkamy tu od wielu lat i jesteśmy pewni, że nasi goście otrzymają najlepszą wiedzę, obsługę klienta, wsparcie i poczucie bezpieczeństwo od naszych doświadczonych pracowników. 

Ceny dopasowane do klienta

Nasze oferty nie są typowymi pakietami z półki, nie ma ustalonego szablonu – są dostosowywane w najdrobniejszych szczegółach do gustu, zainteresowań i budżetu naszych gości. 

Profesjonalnu przewodnicy

Jesteśmy pasjonatami Malty, jej kultury, architektury, sztuki i kuchni. Chcielibyśmy, aby nasi goście doświadczyli tej radości podczas swoich krótkich wizyt 
na wyspach maltańskich.

24/7 Opieka rezydentów

Nasza firma ma trzy silne filary, takie jak jakość, bezpieczeństwo i komfort. Zapewniamy również całodobową infolinię, 365 dni w roku. Goście będą mogli rozmawiać z jednym z naszych przedstawicieli zawsze gdy będzie taka potrzeba!

Poznaj nasz zespół

Team member image

Agnieszka Jurgielewicz

Przewodnik / Tour Lider

Team member image

Robert Borkowski

Kierownik Organizacyjny

Team member image

Adam Kardasz

Przewodnik / Tour Lider

Team member image

Jarosław Walczak

Przewodnik / Tour Lider

Licencjonowani Przewodnicy

Team member image

Grzegorz Daszewski

Przewodnik

Team member image

Kamil Augustym

Przewodnik

Team member image

Natalia Caleiro

Przewodnik

Team member image

Tadeusz Grzybowski

Przewodnik / Tour Lider

Team member image

Joe Bonello

Przewodnik

Team member image

Carmel Micallef

Przewodnik

Team member image

Ekaterina Milyutina Facciol

Przewodnik

Team member image

Charmaine Bugeja

Przewodnik

Team member image

Daiva Griguoliene

Przewodnik

Team member image

Marina Dowdall

Przewodnik

Pierwszoplanowi - Konrad, Karol, Monika, Krzysiek 😉

MojaMalta.com – Travel Agency to polski tour operator z siedzibą na Malcie. Założyciele rozpoczęli działalność w 2011 roku na  rynku polskim oferując wyjazdy na kursy języka angielskiego. Od tego czasu firma szybko się rozwinęła i obecnie jesteśmy wiodącym polskim operatorem turystycznym na Malcie pracującym globalnie, otwartym dla klientów z Polski, Europy i całego świata!

Nasza oferta wakacji i wycieczek jest indywidualnie dopasowywana do potrzeb nawet najbardziej wymagających gości. Specjalizujemy się w obsłudze grup dla gości biznesowych i touroperatorów, obozach letnich dla młodzieży, ale także organizacji wyjazdów dla osób indywidualnych. Nasze oferty nie są typowymi pakietami z półki, nie ma ustalonego szablonu – są dostosowywane w najdrobniejszych szczegółach do gustu, zainteresowań i budżetu naszych gości. Wierzymy, że 'podróż jest jedyną rzeczą, którą kupujesz, co czyni Cię bogatszym’ . Dlatego gwarantujemy naszym klientom, że czas spędzony na Malcie i doświadczenie będą wyjątkowe i niezapomniane.

Znamy wyspę bardzo dobrze ponieważ mieszkamy tu od wielu lat i jesteśmy pewni, że nasi goście otrzymają najlepszą wiedzę, obsługę klienta, wsparcie i bezpieczeństwo od naszych doświadczonych pracowników. Nasza firma ma trzy silne filary, takie jak jakość, bezpieczeństwo i komfort. Zapewniamy również całodobową infolinię, 365 dni w roku. Goście będą mogli rozmawiać z jednym z naszych przedstawicieli zawsze gdy będzie taka potrzeba!

Nasza firma rozpoczynała działalność jako mała i rodzinna, każdego roku odnosi coraz więcej sukcesów, powiększając liczbę rezerwacji o 50% rocznie. Współpracujemy z europejskimi touroperatorami (z Holandii, Belgii, Danii, Irlandii, Hiszpanii, Szwecji, Węgier, Ukrainy, Rosji i Polski) wspierając ich sprzedaż zakwaterowania i obsługę gości. 80% nowych klientów stało się stałymi partnerami i nadal korzysta z naszych usług. Oferujemy naszym partnerom ceny hurtowe, a usługi, które dostarczamy są dla nas powodem do dumy.

Kochamy Maltę … i to czyni nas jedną z najbardziej kreatywnych Destination Management Company na wyspie.

Najbardziej motywującym elementem naszej codziennej pracy jest zadowolenie naszych klientów. Nic nie sprawia, że ​​jesteśmy szczęśliwsi niż osoby, które naprawdę doceniają naszą ciężką pracę i cieszą się swoim czasem spędzonym na Malcie. Jesteśmy pasjonatami Malty i jej kultury, architektury, sztuki i kuchni, również chcielibyśmy, aby nasi goście doświadczyli tej radości podczas swoich krótkich wizyt na wyspach maltańskich.

Nasz zespół jest zaangażowany w przekraczanie oczekiwań klientów dzięki naszemu praktycznemu podejściu. Prosimy jednak o wyrozumiałość, ponieważ czasami potrzebujemy trochę więcej czasu. Chcielibyśmy być pewni, że zawsze spełniamy Twoje wymagania!

„Life is the way you make it”

To motto osoby, która z pasją podróżowania i chęcią wytyczania nowych szlaków inspirowała nas przez lata. Od tego szczególnego nazwiska stworzyliśmy nazwę naszej firmy. Ta osoba to szwedzki podróżnik i odkrywca Azji – Sven Hedin.

Robert Borkowski

Refund Reason