Hit Enter to search or Esc key to close

PROCEDURA REZERWACJI

Jak rezerwować wyjazdy wakacyjne na Malcie

Rezerwacji wycieczki można dokonać samodzielnie za pomocą formularza rezerwacji, dostępnego po wybraniu odpowiedniej oferty lub dzwoniąc na INFOLINIĘ dla klientów pod numerem telefonu: +48 22 354 69 22 lub +356 215 75 279 – gdzie nasi konsultanci pomogą Państwu wybrać najkorzystniejszą ofertę, odpowiedzą na ewentualne pytania, udzielą informacji na temat formy płatności i dokonają rezerwacji.

Samodzielna rezerwacja wycieczki online:

 1. Skorzystaj z wyszukiwarki, aby odnaleźć interesującą Cię ofertę – ustaw odpowiednie parametry wyszukiwania i kliknij przycisk „Szukaj”.
 2. Zapoznaj się z warunkami uczestnictwa w imprezach organizowanych oraz warunkami ubezpieczenia KL i NW.
 3. Wybierz odpowiedni termin i kliknij znajdujący się obok niego przycisk „Rezerwuj”.
 4. Wypełnij dokładnie formularz zgłoszenia uczestnictwa w imprezie (pamiętaj, że wypełniając formularz NIE ponosisz żadnych kosztów i NIE zawierasz umowy!)
 5. Po otrzymaniu Twoich danych niezwłocznie (w godzinach pracy biura) sprawdzimy dostępność miejsc dokonamy wstępnej rezerwacji oferty, prześlemy potwierdzenie wstępnej rezerwacji wraz ze szczegółową kalkulacją kosztów.
 6. Po otrzymaniu od nas potwierdzenia rezerwacji wstępnej w ciągu 24h należy dokonać wpłaty zaliczki lub pełnej kwoty na podane konto bankowe. W ten sposób zawarta zostaje umowa uczestnictwa w imprezie. Dowód przelewu należy w ciągu 24 h przesłać na e-mailem na adres rezerwacje@mojamalta.com.
 7. Po otrzymaniu wpłaty prześlemy e-mailem druk umowy-zgłoszenia, którą należy podpisać i odesłać emailem lub faksem.
 8. Dokumenty podróżne otrzymasz zgodnie z informacją zawartą w Warunkach Uczestnictwa.

Pamiętaj, że:

Uiszczenie zaliczki lub pełnej kwoty potwierdza akceptację Warunków Uczestnictwa oraz zawarcie umowy uczestnictwa w imprezie. Brak wpłaty w określonych terminach – jest traktowany jako rezygnacja z imprezy i powoduje skreślenie z listy uczestników. Istnieje możliwość zawarcia umowy gwarancyjnej zwrotu kosztów rezygnacji z uczestnictwa w imprezie turystycznej, która obejmuje poniesione koszty w związku z odwołaniem Twojego uczestnictwa, czyli koszty rezygnacji z przyczyn losowych.

Standardowa procedura rezerwacji kursów językowych

 • Procedura rezerwacji w przypadku wyjazdu osób od 17 roku życia na kursy indywidualne:
 • Wypełnij formularz „WYSLIJ NIEZOBOWIĄZUJE ZAPYTANIE”.
 • Jeśli podróżujesz z kimś i chcesz zamieszkać razem z towarzyszem/ami, napisz to w formularzu w polu przeznaczonym na dodatkowe informacje, podając nazwisko drugiego kursanta. Taka osoba powinna zrobić to samo.
 • Po wypełnieniu formularza i kliknięciu opcji „Subscribe” w ciągu 2-3 dni skontaktuje się drogą telefoniczną lub mailowąnasz konsultant, aby omówić szczegóły oferty i wybrać dla Ciebie optymalne rozwiazanie i cenę.
 • Po ustaleniu szczegółów otrzymasz email z ustalonymi wczesniej warunkami wraz ze szczgółami płatności. Na tym etapie zazwyczaj zostaniesz poproszony o wpłatę zaliczki w wysokości 30% wartości zamówienia.
 • Prześlij nam na emailowy adres zwrotny dowód wpłaty zaliczki, co będzie równoznaczne z dokonaniem rezerwacji.
 • Następnie otrzymasz emailem informacje m.in. na temat odbioru z lotniska, doby hotelowej, godziny rozpoczęcia kursu, rzeczy, które należy ze sobą zabrać, itd.
 • Zakup bilet lotniczy przez Internet. Im wcześniej to zrobisz, tym cena biletów będzie niższa.
 • Uzyskaj ubezpieczenie (nieobowiązkowe, ale zalecane) – np. bezpłatna karta EKUZ.
 • Nie póżniej niz na 14 dni przed przylotem dokonaj wpłaty pozostałej 70% płatności.