Hit Enter to search or Esc key to close

PROCEDURA REZERWACJI LOTÓW

Połączenia lotnicze między Polską i Maltą, ale także między wieloma innymi krajami gdzie mieszka Polska diaspora, jest głównie obsługiwana przez tzw tanich operatorów jak RyanAir i Wizzair. Działają oni w systemie rezerwacji lotów FIRST MINUTE. Oznacza to, że im wcześniej rezerwujesz loty tym jest większa szansa, że uzyskasz niższą cenę. Na koszty lotu wpływ ma także wybór lotniska jak i pora roku. To powoduje, że kosztu lotu są największą loterią cenową w całym prześle turystycznym i niezależne od pozostałych kosztów wakacji, zmieniają się nawet kilka razy dziennie.

Przy rezerwacjach indywidualnych zalecamy to robić bezpośrednio na stronach tych przewoźników samodzielnie. Jeżeli jest to jednak utrudnione lub niemożliwe, pomagamy w rezerwacji przelotów na Maltę. Należy przy tym pamiętać, że nie łączymy kosztu lotów w pakiety wakacyjne i rozliczamy je niezależnie.

W przypadku rezerwacji grupowych sytuacja wygląda odmiennie. Tu rezerwacja odbywa się na innych zasadach. W ofercie posiadamy loty czarterowe obsługiwane przez maltańskiego przewoźnika AIR MALTA. 

W 2020 roku loty na Maltę zaczął także oferować polski przewoźnik PLL LOT, zapewniając loty minimum 2 razy w tygodniu z lotniska Chopina. 


We wszystkich przypadkach prosimy kontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo.


Zapraszamy do współpracy.Refund Reason