Hit Enter to search or Esc key to close

Sprzedawca oferty

Przewodnik / Lider

Poszukujemy osoby entuzjastycznej, pozytywnie nastawionej, lubiącej samodzielną pracę ale także zespołową, komunikatywną ze znajomością języka angielskiego, z doświadczeniem w sprzedaży ofert turystycznych.

Do głównych zadań osoby na tym stanowisku będzie sprzedaż ofert w naszym biurze, udzielanie informacji klientom i agentom, obsługa rezerwacji, planowanie i realizacja programów wyjazdów indywidualnych i grupowych, zarządzanie projektami, obsługa systemów rezerwacyjnych, kanałów komunikacji społecznościowej i stron internetowych.

WYMAGANIA:

– znajomość Malty i realiów życia na wyspie,
– znajomość branży turystycznej na Malcie – hotele, wycieczki, rejsy,
– doświadczenie w pracy w biurze podróży (mile widziane)
– znajomość systemów rezerwacyjnych, aplikacji biurowych (mile widziane),
– znajomość aplikacji do edycji grafiki będą mile widziane,
– dobre umiejętności komunikacyjne oraz wysoka kultura osobista
– samodzielność i odpowiedzialność,
– dyspozycyjność szczególnie w szczycie sezonu,
– znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

OFERUJEMY:

– ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
– możliwość wyjazdów zagranicznych (study tour, udział w targach, opieka nad grupami)
– stałe wynagrodzenie + nadgodziny, prowizja od sprzedaży ponadprogramowych usług
– praca na cały lub pół etatu

Kandydatów prosimy o przesyłanie CV z dokładnym opisem doświadczenia i dotychczas wykonywanych zadań – na adres info@mojamalta.com

Poszukujemy do stałej współpracy lub zatrudnimy osobę z doświadczeniem w pracy jako przewodnik, lider grup turystycznych, animator.

Poszukujemy osoby ze znajomością historii Malty i jej zabytków, gotowej uzupełnić swoją wiedzę do właściwego poziomu samodzielnie. Szukamy osoby, która mieszka na Malcie od dłuższego czasu i zna realia codziennego życia. 

Do Twoich zadań będzie należeć oprowadzanie grup głównie polskich turystów po zakamarkach Malty wg ustalonego planu wycieczek, tłumaczenie symultaniczne z języka angielskiego, współpraca z licencjonowanymi przewodnikami. 

Praca w szczycie sezonu może być w nielimitowanym czasie pracy i zgodnie z zapotrzebowaniem trwać nawet kilkanaście godzin dziennie, kilkadziesiąt godzin tygodniowo, kilkaset miesięcznie. Poza sezonem praca w biurze, polegająca na opracowywaniu ofert, korespondencji elektronicznej z klientami, wizytach w hotelach i innej nudnej pracy w biurowej… lub na zwiedzaniu świata. 

Jeżeli szukasz czegoś więcej niż całodniowa praca w biurze przed komputerem, jesteś inteligentny i umiesz szybko reagować na zaskakujące okoliczności, posiadasz dużo dyplomacji i kultury osobistej, prowadzisz auto po niewłaściwej stronie, nurkujesz, żeglujesz, znasz Maltę i lubisz pracę z ludźmi, na pewno będziesz zadowolony.

Jeżeli masz doświadczenie w pracy z ludźmi biznesu, organizacji eventów, masz zmysł handlowca i lubisz podróżować- będzie to dodatkowym atutem. 

Zapewniamy pracę w stabilnej i rozwijającej się polskiej firmie, dużą autonomię i odpowiedzialność w działaniu, stałą pensję plus nadgodziny, prowizje i premie. Spore tipy są dodatkową gratyfikacją od zadowolonych gości.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikacje na adres info@mojamalta.com z dokładnym opisem posiadanego doświadczenia i wykonywanych wcześniej zadań.