FILM TOUR - MALTA W KADRZE

Dołącz do lokalnych aktorów, którzy pracowali przy ponad 100 produkcjach takich jak Gra o Tron, Gladiator, Troja i wiele innych. Oni wprowadzą cię w nastrój, opowiedzą ci anegdoty i pilnie strzeżone sekrety głównych bohaterów, scen i lokalizacji znanych seriali i filmów.

Malta to gotowy plan filmowy czy to film historyczny, dotyczący wydarzeń bieżących lub też opowieść fantastyczna. Reżyserzy i scenografowie bez trudu mogli znaleźć na archipelagu plenery i wnętrza do każdego rodzaju produkcji .

Corocznie na Malcie kręci się kilkanaście filmów i prawie każdy z najbardziej znanych aktorów i wielkich reżyserów był na Malcie -  Spielberg, Altman, Polański, Parker, Scott. Angelina Jolie i Brad Pitt zrobili tu "By the sea", Madonna z Guy Ritchie "Swept Away" , Tom Hanks wystąpił w "Captain Phillips" , Sharon Stone "A Different Loyalty" J.C. van Damme "Black Eagle"  Robin Williams jako "Popeye" i wiele wiele innych. Magia kina ujawni nam część swoich tajemnic - megaprodukcja na małej Malcie ? tak!

Dołącz do lokalnych aktorów, którzy pracowali przy ponad 100 filmach takich jak Gra o Tron, Gladiator, Troja i wiele innych. Malcolm & Elizabeth Ellul brali udział też przy kręceniu serialu TVN "Kryminalni". Oni wprowadzą cię w nastrój, opowiedzą ci anegdoty i pilnie strzeżone sekrety głównych bohaterów, scen i lokalizacji znanych z seriali i filmów.

 

Film Tour - Malta w Kadrze, bogata w niesamowite widoki i okazje do zdjęć - tej wycieczki nie powinien przegapić żaden entuzjasta filmowy.

Odbiór z hotelu o 14:00 i pojedziemy do stolicy Malty, Valletty, do Marsa, Trójmiasta i Fortu Ricasoli. Plenery w tym miastach były użyte w filmach Gladiator, Troja, Assassin’s Creed, Gra o Tron, 13 Godzin, Hrabia Monte Christo, WWZ, The Devil’s Double i wiele innych. Podczas wycieczki będziemy mieli możliwość wejścia do majestatycznego Fortu Ricasoli gdzie wiele scenografii było wybudowanych min. koloseum z Gladiatora. Obiekt jest zwykle niedostępny z uwagi na częste wykorzystywanie do filmowania.

Wszyscy odwiedzający muszą podpisać klauzulę wyłączenia odpowiedzialności (organizator nie ponosi winy za ewentualne wypadki)  - obiekt nie jest w pełni bezpieczny. Podczas objazdu zwykle nie ma przerwy na lunch ale można postój zrobić według życzenia. Wycieczka trwa około 4 godzin - transport luksusowym vanem lub sedanem. Godziny między 14-18 jakkolwiek możemy dostosować program do indywidualnych wymagań. Ilość uczestników to maksymalnie 4 - możliwość organizacji także dla większych grup. Cisza na planie -  Kręcimy!