Procedura rezerwacji lotów

Od kwietnia do października 2017 Polska ma 12 regularnych połączeń lotniczych z Maltą tygodniowo po 2 z każdego lotniska - GDAŃSK, WROCŁAW, POZNAŃ, KRAKÓW, KATOWICE i WARSZAWA. Przewoźnikami na tych trasach są operatorzy tanich linii lotniczych RyanAir i WizzAir

Dodatkowo od czerwca do października w każda sobotę jest stałe połączenie czarterowe z Warszawy. Operatorem jest maltański przewoźnik AirMalta, którego jesteśmy przedstawicielami.

Nasza firma służy pomocą w rezerwacji biletów lotniczych na wszystkie połączenia zarówno dla osób indywidualnych jak i grup powyżej 12 i 25 osób.

Dla klientów biznesowych oferujemy usługę czarteru samolotów z dowolnego lotniska w Polsce.

Koszty biletów zmieniają się dynamicznie w zależności od lotniska, daty wylotu i daty rezerwacji biletów. W związku z tym prosimy zawsze pytać o aktualne ceny.

UWAGA: 

Ceny biletów lotniczych zamawianych u nas są takie same jak na oficjalnych stronach przewoźnika. Firma pobiera opłatę manipulacyjną w wysokości 100 PLN od osoby za rezerwację i odprawę online. Rezerwacji biletów lotniczych dokonujemy wyłącznie dla osób, które korzystają z innych naszych usług.