PRZEWODNIK / LIDER

Poszukujemy do stałej współpracy lub zatrudnimy osobę z doświadczeniem w pracy jako przewodnik, lider grup turystycznych, animator.

Poszukujemy osoby ze znajomością historii Malty i jej zabytków, gotowej uzupełnić swoją wiedzę do właściwego poziomu samodzielnie. Szukamy osoby, która mieszka na Malcie od dłuższego czasu i zna realia codziennego życia. 

Do Twoich zadań będzie należeć oprowadzanie grup głównie polskich turystów po zakamarkach Malty wg ustalonego planu wycieczek, tłumaczenie symultaniczne z języka angielskiego, współpraca z licencjonowanymi przewodnikami. 

Praca w szczycie sezonu może być w nielimitowanym czasie pracy i zgodnie z zapotrzebowaniem trwać nawet kilkanaście godzin dziennie, kilkadziesiąt godzin tygodniowo, kilkaset miesięcznie. Poza sezonem praca w biurze, polegająca na opracowywaniu ofert, korespondencji elektronicznej z klientami, wizytach w hotelach i innej nudnej pracy w biurowej... lub na zwiedzaniu świata. 

Jeżeli szukasz czegoś więcej niż całodniowa praca w biurze przed komputerem, jesteś inteligentny i umiesz szybko reagować na zaskakujące okoliczności, posiadasz dużo dyplomacji i kultury osobistej, prowadzisz auto po niewłaściwej stronie, nurkujesz, żeglujesz, znasz Maltę i lubisz pracę z ludźmi, na pewno będziesz zadowolony.

Jeżeli masz doświadczenie w pracy z ludźmi biznesu, organizacji eventów, masz zmysł handlowca i lubisz podróżować- będzie to dodatkowym atutem. 

Zapewniamy pracę w stabilnej i rozwijającej się polskiej firmie, dużą autonomię i odpowiedzialność w działaniu, stałą pensję plus nadgodziny, prowizje i premie. Spore tipy są dodatkową gratyfikacją od zadowolonych gości.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikacje na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dokładnym opisem posiadanego doświadczenia i wykonywanych wcześniej zadań.