PRZEWODNIK - KIEROWCA

Zatrudnimy na pół lub cały etat osoby z doświadczeniem w pracy jako lider / przewodnik niewielkich grup turystycznych i prawem jazdy kategorii B oraz doświadczeniem w prowadzeniu aut osobowych w lewostronnym ruchu drogowym.

Do twoich zadań będzie należeć realizacja wycieczek objazdowych po Malcie i Gozo z niewielkimi grupami turystów.

Jeżeli mieszkasz na Malcie, znasz dobrze obie wyspy, znasz historię i umiesz ciekawie opowiadać o życiu na wyspach to może być dla ciebie ciekawa oferta pracy. 

Czytaj więcej...

SPECJALISTA MICE

W związku z rozwojem segmentu MICE w naszej firmie poszukujemy pracownika z doświadczeniem w pozyskiwaniu klientów, przygotowywaniu ofert, zarządzaniu projektami i obsłudze grup.

OFERUJEMY

- samodzielne stanowisko - tworzenie ofert dla grup i klientów korporacyjnych
- możliwość częściowej pracy poza biurem (home office) w elastycznych godzinach
- możliwość rozwoju zawodowego
- możliwość częstych wyjazdów
- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie

Czytaj więcej...

SPRZEDAWCA OFERTY TURYSTYCZNEJ

Poszukujemy osoby entuzjastycznej, pozytywnie nastawionej, lubiącej samodzielną pracę ale także zespołową, komunikatywną ze znajomością języka angielskiego, z doświadczeniem w sprzedaży ofert turystycznych, pilotażu wycieczek.

Do głównych zadań osoby na tym stanowisku będzie sprzedaż ofert w naszym biurze w San Pawl, Malta, udzielanie informacji klientom i agentom, obsługa rezerwacji, planowanie i realizacja programów wyjazdów indywidualnych i grupowych, zarządzanie projektami, obsługa systemów rezerwacyjnych, kanałów komunikacji społecznościowej i stron internetowych. W szczycie sezonu okazjonalnie praca z grupami turystów jako lider lub reprezentant. 

Czytaj więcej...

PRZEWODNIK / LIDER

Poszukujemy do stałej współpracy lub zatrudnimy osobę z doświadczeniem w pracy jako przewodnik, lider grup turystycznych, animator.

Poszukujemy osoby ze znajomością historii Malty i jej zabytków, gotowej uzupełnić swoją wiedzę do właściwego poziomu samodzielnie. Szukamy osoby, która mieszka na Malcie od dłuższego czasu i zna realia codziennego życia. 

Czytaj więcej...