MOJA MALTA - WYJAZDY SZYTE NA MIARĘ

Malta to kraj kontrastów, oczywistej i ukrytej urody i skarbów. Przez wielu Malta jest uwielbiana i kochana, ale także niedoceniona. Ta niewielka wyspa oprócz powszechnie znanych zabytków architektury i sztuki ma znacznie więcej do zaoferowania.

Malta, to miejsce niemal mistyczne. Zamieszkana od ponad 7 tysięcy lat jest pełna zagadek i tajemnic. Znajdziesz na niej miejsca i ślady nieznanych cywilizacji, biblijnych Nephilim, pozostałości po kulturze rzymskiej, fenickiej i wspaniałe bogactwo architektury średniowiecznej po rezydujących tu Rycerzach Maltańskich- Joannitach.

Malta to wspaniała śródziemnomorska kuchnia, tradycyjne potrawy z warzyw do dzisiaj uprawianych

oryginalnymi metodami, serów owczych i kozich, czy potraw mięsnych z lokalnych hodowli królików, przepiórek, owiec, to miejsce gdzie konina jest wciąż spożywana. To mieszanka kultur, tygiel w którym spotkały się niemal wszystkie kultury średniowiecznej i współczesnej Europy, z kulturą północnej Afryki i Bliskiego Wschodu. Daj się poprowadzić naszymi szlakami, poznaj naszą Maltę, a zrozumiesz, dlaczego ten najbardziej katolicki kraj Europy jest zarazem jednym z najbardziej kosmopolitycznych zakątków Świata.Mieszkamy na tej wyspie, poznajemy jej smaki i zapachy od wielu lat. Wciąż jesteśmy nią zafascynowani. Z chęcią pokażemy Tobie ten mały, jakże zaskakujący kawałek skały pośrodku Morza Śródziemnego.

WYJAZDY SZYTE NA MIARĘ = BEZ RYZYKA

Jesteś osobą zapracowaną, szukasz relaksu, nie masz czasu na poszukiwania właściwego hotelu. Chcesz mieć pewność, że czas spędzony na Malcie będzie udany.
 
Jeżeli jesteś osobą lubiącą komfort i serwis na odpowiednim poziomie, zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem. Zadzwoń lub napisz email, przedstaw nam swoje oczekiwania i budżet, a na pewno otrzymasz usługę na najlepszym poziomie.
 
Wybierzemy dla Ciebie odpowiedni hotel, przygotujemy program pobytu, dokonamy wszystkich rezerwacji od samolotu po stolik w restauracji i zapewnimy profesjonalną i dyskretną opiekę przez cały okres pobytu na wyspie.
 
To oferta dla osób, które chcą dostać najlepszy z dostępnych hotel, dobry serwis na miejscu, prywatne wycieczki i nie myśleć o kosztach. To oferta dla ludzi szukających spokoju z dala od tłumu, masowych wycieczek i komunikacji miejskiej.
 
Zapraszamy do kontaktu na email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.