MOJA MALTA.COM

MojaMalta.com - Travel Agency to polski tour operator z siedzibą na Malcie. Założyciele rozpoczęli działalność w 2011 roku na  rynku polskim oferując wyjazdy na kursy języka angielskiego. Od tego czasu firma szybko się rozwinęła i obecnie jesteśmy wiodącym polskim operatorem turystycznym na Malcie pracującym globalnie, otwartym dla klientów z Polski, Europy i całego świata!

Nasza oferta wakacji i wycieczek jest indywidualnie dopasowywana do potrzeb nawet najbardziej wymagających gości. Specjalizujemy się w obsłudze grup dla gości biznesowych i touroperatorów, obozach letnich dla młodzieży, ale także organizacji wyjazdów dla osób indywidualnych. Nasze oferty nie są typowymi pakietami z półki, nie ma ustalonego szablonu - są dostosowywane w najdrobniejszych szczegółach do gustu, zainteresowań i budżetu naszych gości. Wierzymy, że 'podróż jest jedyną rzeczą, którą kupujesz, co czyni Cię bogatszym' . Dlatego gwarantujemy naszym klientom, że czas spędzony na Malcie i doświadczenie będą wyjątkowe i niezapomniane.

Znamy wyspę bardzo dobrze ponieważ mieszkamy tu od wielu lat i jesteśmy pewni, że nasi goście otrzymają najlepszą wiedzę, obsługę klienta, wsparcie i bezpieczeństwo od naszych doświadczonych pracowników. Nasza firma ma trzy silne filary, takie jak jakość, bezpieczeństwo i komfort. Zapewniamy również całodobową infolinię, 365 dni w roku. Goście będą mogli rozmawiać z jednym z naszych przedstawicieli zawsze gdy będzie taka potrzeba!

Nasza firma rozpoczynała działalność jako mała i rodzinna, każdego roku odnosi coraz więcej sukcesów, powiększając liczbę rezerwacji o 50% rocznie. Współpracujemy z europejskimi touroperatorami (z Holandii, Belgii, Danii, Irlandii, Hiszpanii, Szwecji, Węgier, Ukrainy, Rosji i Polski) wspierając ich sprzedaż zakwaterowania i obsługę gości. 80% nowych klientów stało się stałymi partnerami i nadal korzysta z naszych usług. Oferujemy naszym partnerom ceny hurtowe, a usługi, które dostarczamy są dla nas powodem do dumy.

Kochamy Maltę ... i to czyni nas jedną z najbardziej kreatywnych Destination Management Company na wyspie.

Najbardziej motywującym elementem naszej codziennej pracy jest zadowolenie naszych klientów. Nic nie sprawia, że ​​jesteśmy szczęśliwsi niż osoby, które naprawdę doceniają naszą ciężką pracę i cieszą się swoim czasem spędzonym na Malcie. Jesteśmy pasjonatami Malty i jej kultury, architektury, sztuki i kuchni, również chcielibyśmy, aby nasi goście doświadczyli tej radości podczas swoich krótkich wizyt na wyspach maltańskich.

Nasz zespół jest zaangażowany w przekraczanie oczekiwań klientów dzięki naszemu praktycznemu podejściu. Prosimy jednak o wyrozumiałość, ponieważ czasami potrzebujemy trochę więcej czasu. Chcielibyśmy być pewni, że zawsze spełniamy Twoje wymagania!

"Life is the way you make it"

To motto osoby, która z pasją podróżowania i chęcią wytyczania nowych szlaków inspirowała nas przez lata. Od tego szczególnego nazwiska stworzyliśmy nazwę naszej firmy. Ta osoba to szwedzki podróżnik i odkrywca Azji - Sven Hedin.

Robert Borkowski

 

ALIOR BANK, Polska

SWIFT: ALBPPLPW
PLN - PL 27 2490 0005 0000 4520 8541 5696
EUR - PL 58 2490 0005 0000 4600 8239 9427

DMC MALTA TRAVEL SERVICES LTD

1, 98 New Mill Street, MLH 1011, Mellieha, Malta
Reg No.:  C-93848, VAT: MT26996920, MTA Lic.No. TRA/M/84