WERSJA 4 DNI - MMP03

Dzień 1

Przejazd do najwyższego miejsca na wyspie - Klifów Dingli, skąd roztacza się wspaniały widok na okolicę a następnie do położonej pośrodku wyspy zabytkowych Rabat i Mdiny. Spacer po Rabacie oraz Mdinie poprzez barokową bramę główną, wąskimi urokliwymi uliczkami aż do punktu widokowego przy murach obronnych. W drodze do hotelu wizyta w kościele w Mosta.

Transfer do hotelu, kolacja, nocleg. 

Dzień 2

Po śniadaniu zwiedzanie Valletty m.in. Ogrody Barracca, Katedra św. Jana, chwila czasu wolnego w samym centrum starówki, przy Pałacu Wielkich Mistrzów. Dalsze zwiedzanie i msza św. w kościele rozbicia statku św. Pawła. Przepłynięcie promem do Vittoriozy, po południu 3 miasta Senglea, Vittorioza, Kalkara, Świątynia Tarxien
Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

 

Dzień 3

Po śniadaniu wyprawa na wyspę Gozo. Zwiedzanie neolitycznej świątyni GIGANTIJA, będącej jedną z najstarszych kamiennych świątyń w Europie. Wizyta w sanktuarium MB w TA PINU, w sanktuarium msza św. Spacer po stolicy wyspy – VICTORII, wraz z podejściem do górującej nad nią cytadeli. Przejazd do Lazurowego Okna, uważanego za jedną z wizytówek Gozo a wręcz całej Malty. Chwila czasu wolnego w Xlendi, urokliwej zatoce, otoczonej górami. Wizyta w kościele Dome Church w Xewkija. Powrót promem na Maltę, postój przy punkcie widokowym na bajeczną wioskę Popeye Village, wizyta w Sanktuarium MB w Mellieha – nazywanej maltańską Częstochową, przejazd do hotelu, kolacja. 

Dzień 4

transfer, wylot z Malty