WERSJA 4 DNI - MMP01

Dzień 1

Przejazd do najwyższego miejsca na wyspie - Klifów Dingli, skąd roztacza się wspaniały widok na okolicę a następnie do położonej pośrodku wyspy zabytkowych Rabat i Mdiny. Spacer po Rabacie oraz Mdinie poprzez barokową bramę główną, wąskimi urokliwymi uliczkami aż do punktu widokowego przy murach obronnych. Transfer do hotelu, kolacja, nocleg.

Dzień 2

Po śniadaniu zwiedzanie Valletty m.in. Ogrody Barracca, Katedra św. Jana, chwila czasu wolnego w samym centrum starówki, przy Pałacu Wielkich Mistrzów. Dalsze zwiedzanie i msza św. w kościele rozbicia statku św. Pawła. Na koniec dnia wizyta w kościele w miejscowości Mosta, posiadającym jedną z największych kopuł na świecie, gdzie w czasie II wojny światowej miał miejsce cud.
Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

 

Dzień 3 sobota

Po śniadaniu przejazd i zwiedzanie trzech miast po drugiej stronie Grand Harbour. Spacer przez Senglea, Cospicua do Vittoriosa, msza św. w kościele św. Wawrzyńca. Popołudniowy relaks w Marsaxlokk – urokliwej wiosce rybackiej, spacer oraz czas wolny. Przejazd do jaskini Blue Grotto i rejs łodzią (jeśli pozwoli na to pogoda). Przejazd do urokliwych, „prezydenckich” ogrodów San Anton, spacer. Powrót do hotelu, kolacja.

 

Dzień 4 niedziela

Transfer na lotnisko