Piotr Beller, Bydgoszcz

Chciałbym zarekomendować serdecznie BT Moja Malta a jednocześnie podziękować za bardzo miłą i sprawną obsługę. Każdy kto zdecydowałby się na podróż i przeżycie przygody z tym Biurem spotka tam na początku i do końca swego pobytu bardzo miłych i kompetentnych ludzi. Pani Ilona i Pan Robert są bardzo pomocni, życzliwi i zawsze uśmiechnięci i chętni do pomocy i współpracy. Czego może sobie więcej życzyć turysta, który oczekuje wrażeń i supportu na początek?

Otóż ludzi,którzy znają Maltę jak własną kieszeń i chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.W długi, majowy weekend wybrałem się na wycieczkę z przyjaciółmi na Maltę za pośrednictwem tegoż Biura. Było to jedno z najpiękniejszych i najmilszych doświadczeń podróżniczych jakie w życiu doznałem. Dlatego iż Biuro to nie organizuje typowych wycieczek objazdowych, które są bardzo uciążliwe a oferują fajny hotel w przystępnej cenie w pięknej zatoce Mellieha gdzie turysta sam decyduje jak wykorzystać własny czas i układa sobie plan zwiedzania Malty przy ciągłej możliwości kontaktu z Panem Robertem, który tam rezyduje na miejscu.

Malta jest krajem niewielkim i bardzo pięknym,nastawionym na turystykę więc komunikacja autobusowa i wodna kraju jest tak ustawiona i przejrzysta, że każdy przybysz z Polski będzie bardzo zadowolony i mile zdziwiony. Szczerze polecam to Biuro gdyż nie spotkałem się szukając wcześniej ofert tak fajnego i przyjaźnie nastawionego Biura gdzie od pierwszej do ostatniej chwili pobytu czujesz się bezpiecznie i przyjemnie. Skarbem Biura są ludzie więc nie wahajcie się i zwiedzajcie Maltę z Biurem „Moja Malta” szczerze polecam.

 PIOTR BELLER z Bydgoszczy (21.05.2014)