Mariusz Kluczek, Ostrołęka

Szanowna Pani Ilono.

Chciałbym w imieniu całej naszej 12 osobowej grupy serdecznie podziękować za zorganizowanie naszych wakacji na Malcie. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że wybraliśmy Państwa biuro podróży. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu Moją Maltę jako organizatora wakacji. Profesjonalnie, miło i uczciwie - to mogło by być Wasze hasło. Dzięki Państwu "zakochaliśmy" się w Malcie i na pewno tutaj wrócimy. Już myślimy o spędzeniu Sylwestra w tym kraju. Z gorącymi pozdrowieniami

Mariusz K

Ostrołęka 2016r.

Jan Wójcik, Kraków

Przebywaliśmy tydzień na Malcie od 4 do 11.05.2014 w hotelu "Panorama" z biurem MojaMalta P. Roberta Borkowskiego. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyjazdu, który szybko minął bez problemów. Hotel, na miarę niewygórowanej ceny, często zmieniano ręczniki i pościel. Wspaniały widok na zatokę, do piaszczystej szerokiej plaży około 20 minut spacerkiem lub kilka minut autobusem. Obsługa przyjazna , jedzenie obfite , organizowano kolacje np. wieczór włoski , maltański itd. Wiele atrakcji turystycznych jak zwiedzanie Malty autobusami turystycznymi z przewodnikiem w języku polskim (słuchawki). Rejsy na wyspy Gozo i Komino ze zwiedzaniem atrakcyjnych miejsc . Wymarzona słoneczna pogoda tj. 26-280C i lekki wietrzyk. Biuro wywiązało się ze swoich obowiązków w sposób rzetelny i jest godne polecenia.

Jan Wójcik

(Kraków 21.05.2014)


Waldemar Czajkowski, Wrocław

Dziękuję Państwu za zorganizowanie wspaniałego pobytu na pięknych wyspach maltańskich. Warunki mieszkaniowe (otrzymaliśmy apartament 3 pokojowy w bocznej części hotelu bardzo nam odpowiadał ) i wyżywienie było znakomite, obsługa hotelowa również bardzo życzliwa. Nie było też żadnych kłopotów z transferami z lotniska i z powrotem. Zwiedzanie, wypoczynek i transport po Malcie i Gozo organizowaliśmy sobie we własnym zakresie (używanie 7 dniowych biletów komunikacji maltańskiej jest b. dogodne). Żal było tak szybko wracać do Polski.

Czytaj więcej...

Piotr Beller, Bydgoszcz

Chciałbym zarekomendować serdecznie BT Moja Malta a jednocześnie podziękować za bardzo miłą i sprawną obsługę. Każdy kto zdecydowałby się na podróż i przeżycie przygody z tym Biurem spotka tam na początku i do końca swego pobytu bardzo miłych i kompetentnych ludzi. Pani Ilona i Pan Robert są bardzo pomocni, życzliwi i zawsze uśmiechnięci i chętni do pomocy i współpracy. Czego może sobie więcej życzyć turysta, który oczekuje wrażeń i supportu na początek?

Czytaj więcej...

Elżbieta M. z synem, Piaseczno

Biuro Moja Malta zorganizowało nasz wyjazd od a do z, całkowicie spełniając nasze oczekiwania.

Byliśmy na Malcie w Sliemie ostatnie 10 dni marca, korzystając z zimowej zniżki w szkole jęz.angielskiego. Zarówno ja, jak i mój 17-letni syn byliśmy zachwyceni szkołą i zaangażowaniem nauczycieli. Lekcje odbywały się w blokach 1,5 godz., pół godz. przerwa, 1,5 godz. lekcja, itd. w zależności od wybranej opcji. Polecamy 30 h tygodniowo, 20 - przeleciało zbyt szybko. Przerwy na kawę, lunch i nawiązanie nowych znajomości umilają naukę.

Czytaj więcej...

Jarosław Schneider, Smolec

Pobyt na Malcie bardzo nas oczarował. Przepiękne widoki oraz wspaniałe zabytki pozostaną w naszej pamięci. 
Dziękuję za organizacje, wskazówki i opiekę podczas majówki. Wszystkim znajomym polecam odwiedzenie Malty. 

Sam pewnie też ponownie odwiedzę te piękne wyspy.

Pozdrawiam 

Jarosław Schneider

(Smolec, 20.05.2014)