BLUE LAGOON - OH YEAH

Blue Lagoon z Oh Yeah. Maltę można bez przesady nazywać tropikami środziemnomorza. Nie trzeba jechać na drugi koniec świata do egzotycznych destynacji jak Seszele czy Mauritius. Nie wierzycie?  to zapraszamy na Błękitną Lagunę ! Kolory wody są po prostu nie do uwierzenia i żadne zdjęcie tego nie odda.

Rejs zabierze nas do Groty Przemytników i Ahrax na Malcie. Dopływając do Comino zobaczymy Głowę Słonia oraz  zatokę i jaskinie Santa Maria. Teraz pora na główną atrakcję Błękitna Laguna przed naszymi oczami mieni się wszystkimi odmianami błękitu od lazuru przez indygowy po ultramarynę. Czas na samodzielną eksplorację i możliwość przepłynięcia na wysepkę Cominotto. Każdy musi mieć zdjęcie z laguną ! Plażowanie, nurkowanie, opalanie teraz czas na relaks. Na wyspie Comino są fast foody oraz sklepiki, można też wypożyczyć leżaki z parasolami.  

W drodze powrotnej jeszcze postój przy Kryształowej Lagunie oraz odwiedziny w Jaskiniach Popeye’a oraz Kochanków.  

Statek nazywa się Hakuna Matata II czyli ‘Luzik’  więc pakujemy ręcznik, maskę z rurką, nakładamy krem z wysokim filtrem i nura w błękitne przestwory laguny! 

Na pokładzie statku jest wesoła kompania i dobrze zaopatrzony barek, są też serwowane przekąski i lody. Jednostka ma toaletę oraz prysznic.  

Start z przystani w Mellieha koło wieży Tunnara o 11:00 a powrót ok. 16:45. 

(w terminie 1-30 Maja start o 9:30) 

To będzie niezapomniany dzień. 

 

Cena - 13 EURO. 

Dziecko  - 6,5 

 

poniżej 3 lat - GRATIS