REJS GOZO & COMINO

Archipelag Maltański to nie tylko sama Malta. Do tego są jeszcze Gozo (wyspa nimfy Kalipso), Comino (z Błękitną Laguną), Wyspa Manoela (wspaniały fort), Św. Pawła (tu się rozbił w roku 60) , Fifla (rezerwat przyrody)  i pomniejsze skałki.  

Dziś wybierzmy się w  Rejs na Gozo i Comino z Capitan Morgan by połączyć zwiedzanie i wypoczynek w pięknych okolicznościach przyrody.

Rejs rozpocznie się w Sliema, długa promenada jest ulubionym miejscem spacerów. 

Popłyniemy wzdłuż północnego wybrzeża Malty mijając St. Julians, Qawra, zatokę z wyspą św. Pawła. Mijając Comino docieramy do Gozo - tam wsiadając do autobusu zwiedzimy wyspę, gdzie mityczny Odys spędził lata w ramionach Kalypso. W programie min. główne miasto Victoria z cytadelą, uroczne rolnicze wioski i cuda natury w Dwejra. 

Następnie z portu Mgarr przepłyniemy na Comino, by zachwycić się Błękitną Laguną. To trzeba zobaczyć na własne oczy - kolory są wprost nie do uwierzenia ! Na statku jest do wykorzystania sprzęt do nurkowania - chlup do wody- raj czeka !  

Opcja dodatkowa to możliwość ekscytującego rejsu motorówką wokół wyspy i zwiedzania kilku grot. Bilety do nabycia u obsługi - to super zabawa. 

W drodze powrotnej rejs wiedzie wzdłuż Mellieha Bay, Wyspy św. Pawła - gdzie łódź apostoła się rozbiła, Dragonara Casino i malowniczej zatoki st. Julian's.

Powrót do Sliema.

W cenie jest :

 - otwarty barek (piwo, wino, napoje, woda) 

- wycieczka na Gozo min 2 h

- postój na Comino min 1 h

- użycie sprzętu do nurkowania

- opis mijanych miejsc 

- bezpłatne wifi na statku 

Terminarz :

Kwiecień 

codziennie : start 10:00, powrót 16:30

Maj - Październik 

codziennie : start 10:00, powrót 17:30

Listopad 

Od Poniedziałku do Soboty :  start 10:00, powrót 16:30

Grudzień - Marzec

wtorki, środa, piątek :  start 10:00, powrót 16:30

Cena : Dorośli 35 e , dzieci 5-12 lat 18 euro, poniżej 5  -gratis

Transfer z hoteli - dodatkowo 5 euro