PODWODNY ŚWIAT - DiveOn MALTA

 Świat podwodny fascynuje ludzi od zawsze, podobno całe życie pochodzi z mórz. Greckie mity o syrenach i Posejdonie, opowieści Verna o Kapitanie Nemo to działa na wyobraźnię. Nic dziwnego, że wielu chciało tą tajemniczą krainę odwiedzić. Najbardziej znanym eksploratorem i propagatorem nurkowania jest niesamowity Jean Jacquesa Cousteau i ma on związki z maltańskim archipelagiem. 

Jego łódź laboratorium została zakupiona tu właśnie i wcześniej służyła jako prom na Gozo (dlatego nazywa się Calypso od nimfy, która tu mieszkała). Zapraszamy Cię byś sam włożył akwalung i wyruszył na spotkanie w morskiej toni.  Wody Malty i Gozo należą do jednych z najlepszych punktów do nurkowania na świecie - recepta na sukces : czyste wody, interesująca linia brzegowa, zatopione statki i samoloty - obfitość fauny i flory oraz znakomita pogoda przez większośc roku. Poczucie wolności unosząc się swobodnie w wodzie, oddychając przez osprzęt i mając klarowny widok przez maskę nie da się porównać z niczym innym. 

Polskie centrum nurkowe na Malcie to w pełni przeszkolona,  profesjonalna kadra.  Instruktorzy udzielą ci wszelkich wskazówek abyś w 100% doznał podmorskiej przygody. Do użytku jest przygotowane kilkadziesiąt kompletów sprzętu najwyższej klasy zarówno dla nurków rekreacyjnych jak i technicznych. Baza ma wszelkie licencje Maltańskiej Organizacji Turystycznej i jest położona w malowniczej miejscowości Zatoka św. Pawła nad samym morzem. Biuro jest na ulicy Lato - nurkowanie cały rok !  

 

Polska baza ‘Dive on Malta’ : centrum nurkowe, szkoła i sklep

 

Ceny nurkowań:

jedno zanurzenie z towarzyszeniem instruktora : 35 e

dwa zanurzenia z towarzyszeniem instruktora : 65 e

cztery zanurzenia z towarzyszeniem instruktora : 120 e

sześć zanurzeń z towarzyszeniem instruktora : 175 e

osiem zanurzeń z towarzyszeniem instruktora : 215 e

dziesięć zanurzeń z towarzyszeniem instruktora : 250 e

(instruktor, pełna butla 12l, pas, obciążniki)

 

Kursy PADI :

PADI DSC 75 E

PADI OWD 370E

PADI AODW 275 E

EFR 120 E

PADI DIVEMASTER  570 E

 

PADI (DSC) Discovery Scuba Diving to program dla tych, którzy chcą spróbować nurkowania.Po wykładzie teoretycznym będziesz uczestniczył w  dwóch nurkowaniach w pełnym sprzęcie. Zajęcia odbywają się na wodach basenopodobnych i na wodach otwartych w towarzystwie instruktora PADI. Program DSD to przede wszystkim wspaniała zabawa, która umożliwi Tobie zdobycie podstawowych umiejętności nurkowych oraz podjęcie decyzji o dalszym szkoleniu na kursie Open Water Diver PADI.

Warunki : umiejętność pływania, wiek min 10 lat przejście kursu teoretycznego 3-4 h.