BLUE LAGOON - OH YEAH

Blue Lagoon z Oh Yeah. Maltę można bez przesady nazywać tropikami środziemnomorza. Nie trzeba jechać na drugi koniec świata do egzotycznych destynacji jak Seszele czy Mauritius. Nie wierzycie?  to zapraszamy na Błękitną Lagunę ! Kolory wody są po prostu nie do uwierzenia i żadne zdjęcie tego nie odda.

Czytaj więcej...

REJS GOZO & COMINO

Archipelag Maltański to nie tylko sama Malta. Do tego są jeszcze Gozo (wyspa nimfy Kalipso), Comino (z Błękitną Laguną), Wyspa Manoela (wspaniały fort), Św. Pawła (tu się rozbił w roku 60) , Fifla (rezerwat przyrody)  i pomniejsze skałki.  

Dziś wybierzmy się w  Rejs na Gozo i Comino z Capitan Morgan by połączyć zwiedzanie i wypoczynek w pięknych okolicznościach przyrody.

Czytaj więcej...

ŻAGLOWCEM NA GOZO I COMINO

Turecka Guleta czyli Szkuner to propozycja dla chcących morskiej przygody w starym stylu. Captain Morgan posiada dwa żaglowce - Fenandes i Fernandes II. Piękna 38 m dwumasztowa jednostka z ożaglowaniem gaflowym ma duży pokład dziobowy, zakryty rufowy i salon.

Czytaj więcej...

COMINO & BŁĘKITNA LAGUNA PEŁNA OPCJA

Rejs Comino&Błękitna Laguna Wszystko w Cenie - Ta wycieczka ma dać maksymalny czas pobytu aby wpełni korzystać z uroków tej zupełnie niepowtarzalnej wyspy. Archipelag Maltański to nie tylko sama Malta z jej ogromem zabytków. Część gości przyjeżdża na archipelag tylko po to by zasmakować tropików w Europie czyli Błękitną Lagunę na Comino. To trzeba zobaczyć na własne oczy - kolory są wprost nie do uwierzenia - lazur, błękity, kobalt !   

Czytaj więcej...

ZMIERZCH POD ŻAGLAMI

Archipelag Maltański to nie tylko sama Malta. Do tego są jeszcze Gozo (wyspa nimfy Kalipso), Comino (z Błękitną Laguną), Wyspa Manoela (wspaniały fort), Św. Pawła (tu się rozbił w roku 60) , Fifla (rezerwat przyrody)  i pomniejsze skałki.  Propozycja na niedzielny wieczór to rejs Zmierzch Pod Żaglami. 

Czytaj więcej...

GHADIRA BAY BBQ

BBQ na plaży przy zachodzącym słońcu to propozycja dla smakoszy którzy preferują restaurację z milionem gwiazd … nad głową.  Korzystając z całorocznej wspaniałej pogody na Malcie i niezapomnianych  krajobrazów to będzie jeden z tych wieczorów, które zostają  w pamięci.

Grill, kiełbaska, rybka;  do tego napoje chłodzące a wokół kojący szum morza. Strój może być zupełnie nieformalny a jeśli najdzie Was ochota to nawet i kąpielowy ujdzie by móc się wykąpać.  Należy sobie przypomnieć stare piosenki, opowieści z dawnych lat i patrząc przed siebie marzyć aby każdy wieczór przebiegał w tak sympatycznej atmosferze. 

Czytaj więcej...

BLUE LAGOON KATAMARANEM ‘SPIRIT OF MALTA’

 

Blue Lagoon Katamaranem - Pełna Opcja; rejs ogromnym katamaranem ‘Spirit of Malta’ to rzecz zupełnie wyjątkowa. Zbudowany dla przyjemności rejsowania, płynie pod żaglami  w dal prując fale ...  Tu nie ma ustalonego programu - wiele zależy od pogody, na pewno  zabierzemy się do najbardziej malowniczych zatoczek na wyspach Malta, Gozo i Comino. Postoje będą na nurkowanie i pływanie w kilku wybranych miejscach w tym w słynnej Błękitnej Lagunie na Comino. To trzeba zobaczyć na własne oczy - kolory są wprost nie do uwierzenia - lazur, błękity, kobalt !

Czytaj więcej...

FILM TOUR - GRA O TRON

Jesteś fanem serialu Gra o Tron ?  Malcolm i Elizabeth Ellul aktorzy, którzy wystąpili w ponad 100 hollywoodzkich produkcjach na Malcie zapraszają na wycieczkę śladami Gry o Tron. Podzielą się anegdotami z planu i sekretami z za kulis produkcji. 

Czytaj więcej...

Podkategorie