SPRZEDAWCA OFERTY TURYSTYCZNEJ

SPRZEDAWCA OFERTY TURYSTYCZNEJ, SPECJALISTA DS TURYSTYKI NA MALCIE

Poszukujemy osoby entuzjastycznej, pozytywnie nastawionej, lubiącej samodzielną pracę ale także zespołową, komunikatywną ze znajomością języka angielskiego, z doświadczeniem w sprzedaży ofert turystycznych.

Do głównych zadań osoby na tym stanowisku będzie sprzedaż ofert w naszym biurze w Mellieha, Malta, udzielanie informacji klientom i agentom, obsługa rezerwacji, planowanie i realizacja programów wyjazdów indywidualnych i grupowych, zarządzanie projektami, obsługa systemów rezerwacyjnych, kanałów komunikacji społecznościowej i stron internetowych.

Czytaj więcej...

PRZEWODNIK / LIDER

Poszukujemy do stałej współpracy lub zatrudnimy osobę z doświadczeniem w pracy jako przewodnik, lider grup turystycznych, animator.

Poszukujemy osoby ze znajomością historii Malty i jej zabytków, gotowej uzupełnić swoją wiedzę do właściwego poziomu samodzielnie. Szukamy osoby, która mieszka na Malcie od dłuższego czasu i zna realia codziennego życia. 

Czytaj więcej...

BULLI SIGHTSEEING - KIEROWCA

Zatrudnimy na cały etat osoby z doświadczeniem w pracy jako pilot / przewodnik niewielkich grup turystycznych i prawem jazdy kategorii B oraz doświadczeniem w prowadzeniu aut osobowych w lewostronnym ruchu drogowym.

Do twoich zadań będzie należeć realizacja wycieczek objazdowych po Malcie i Gozo z niewielkimi 5-7 grupami turystów.

Czytaj więcej...